Martina Kazičková

Stagnuje vaša kariéra? Prijali by ste zmenu? Túžite po spokojnejšom živote?

Pridané | kategória Osobný rozvoj | autor Martina Kazičková

Tri otázky – jedna odpoveď: 3KKK (3 kroky ku kariere)

Súčasné kariérne možnosti sú skutočne veľké a rozmanité, ale na druhej strane aj vaša osobná zodpovednosť za kariéru je oveľa väčšia, ako to bolo kedysi.

Na to, aby ste profesionálne uspeli, vám nepostačia odborné kompetencie – kľúčová je schopnosť triezveho pohľadu na vlastné možnosti, konštrukcia a naplánovanie jednotlivých krokov.

Kniha, ktorú vám predkladáme, je praktickým návodom na kariérny sebakoučing. Je určená všetkým tým, ktorí sa rozhodli dať svojej profesionálnej kariére významné miesto v živote: či už sú to absolventi, ľudia v produktívnom veku alebo tí, ktorých sa nejako dotkli zmeny vo firmách a sú konfrontovaní s novou situáciou. Našou snahou je pomôcť vám nájsť si vlastnú cestu tak, aby ste sa vyhli chybám a nepadli do zradných pascí. Východiskom je prijať kariéru ako možnosť na získanie osobnej spokojnosti a rozvoj vlastného potenciálu.

3KKK naštartuje váš úspech. Ponúka vám pomocnú ruku k spokojnému pracovnému aj osobnému životu prostredníctvom série sebakoučingových cvičení.

3KKK je aktívne čítanie, na konci ktorého máte v rukách konkrétne výstupy. Neponúka lacné tipy a triky. Ponúka riešenie v troch krokoch:

  1. Sebareflexia – Spoznajte samého seba. Aký som a čo viem?
  2. Sebaorientácia – Čo chcem? Čo ma motivuje? Aké mám ciele?
  3. Self-marketing – Pozrite sa na výber zamestnanca očami druhej strany. Naučte sa prezentovať seba takým spôsobom, ktorý zaujme a presvedčí.

Kniha má charakter pracovného manuálu. Obsahuje podnety na sebareflexiu a rokmi overené cvičenia z koučingových aj tréningových situácií. Nájdete v nej 30 cvičení, pomocou ktorých sa dôkladne pripravíte na akýkoľvek výberový pohovor a prejdete prípravou, ktorá vám pomôže odlíšiť sa od svojej konkurencie. Na rozdiel od tradičného tréningu alebo koučingu si koučom budete vy sami. Spravte si cvičenia, nebojte sa pustiť aj do experimentov a skúšajte nové veci! Možno vám práve takýto postup pomôže vyjsť zo zabehaných myšlienkových koľají a bude impulzom na zmenu.

Je jedno, či si knihu zakúpite v kamennom obchode, alebo na našej stránke, v tlačenej verzii alebo ako ebook, získavate 2 darčeky:

  1. Ročný e-mailový program Smalltalk
  2. Cvičebnicu ku knihe

Pozrite si ukážku z knihy TU (na: http://www.3krokykukariere.sk/o-knihe)

Budeme radi, ak sa s našou publikáciou oboznámite a veríme, že vám pomôže nájsť to, čo už dlho hľadáte.

Ak by ste chceli intenzívnejšie pracovať na svojej kariére a osobnom raste, pripravili sme pre vás ďalšie rozvojojové aktivity:
jednodňový seminár „Dynamizuj kariéru“ o tom ako sa uchádzať o prácu, ktorá Vás baví a / alebo 8 hodinový individuálny „Kariérny koučing“ zameraný na plánovanie a riadenie kariéry.

Podrobnejšie na www.3krokykukariere.skNewsletter


kontaktujte nás